E-Ticarette Doğru Koli Seçimi

Eğer e-ticaret tedarik zincirinin bir parçasıysanız A noktasından B noktasına ulaşması gereken bir kolinin ne zor yollardan geçtiğinin bilincindesinizdir. Bir müşterinin ilk izlenimini oluşturacağını umursamayan pek çok elden geçer bu masum kolilerimiz. Koli deyip geçmeyin sakın, müşterinizin markanızla ilk etkileşimini kuracağı an kapısına gelen koliyi gördüğü andır. O yüzden en nitelikli ve sağlam olandan yana kullanılmalıdır tercihler – yani çift oluklu mukavvadan.

Dışarıdan bakıldığında tek ve çift oluklu mukavva koliler benzer görünürler. Ancak iş gözbebeğiniz sayılacak ürünlerinizi korumaya geldiğinde işler değişir. Kıyas kabul etmez bir şekilde çift oluklu mukavva koliler ile taşınan ürünler tek oluklu kolilere göre taşıma sırasında daha az hasar görürler.

Neden Çift Oluklu Koli?
İkisi de aynı malzemeden üretilmesine rağmen çift oluklu koliler 3 katmanlı olduğu için daha güçlüdür. Bu farklılığı da kolilere dayanıklılık sağlar.

Çift oluklu mukavva koli:
– Taşıma sırasında daha az yırtılma ve parçalanma oranına sahiptir.
– Ağır yükler için kullanıma uygundur.
– Hafiftir ve güçlüdür.
– Ürünleri daha iyi korur.
– Çevre dostudur.
– Neme karşı daha dayanıklıdır.
– Hasarlara karşı daha dayanıklıdır.

Doğru kullanımda iki koli tipi de kullanışlıdır. Ancak dayanıklı, güçlü, hasara karşı ekstra korumalı oluşuyla çift oluklu mukavva her zaman bir adım öndedir. Her türlü ihtiyacınıza uygun kolilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir