SHRINK FİLMLER

İngilizce kökenli çekme anlamına gelen “shrink”, polietilen hammaddeli bir ürün olup çeşitli ebatlardaki ürünlerin ekonomik olarak paketlenmesini sağlayan ambalaj çeşididir.

 

Sarcina, shrink film ürünleri ile ambalajlarınızı daha kolay bir biçimde paketlemenize, taşımanıza, depolamanıza ve müşterilerinize ulaştırmanıza yardımcı oluyor. Paketlerinizin dağılmadan, ürünlerinizin sağlam biçimde varacağı noktaya ulaşması için Sarcina shrink filmlerini kullanabilirsiniz.

PVC Shrink Film

Polietilen Shrink Film

Shrink Filmler

Polietilen Shrink Film

Sarcina Polietilen Shrink Filmleri; renksiz, kokusuz, tatsız, esnek, yarı saydam bir plastiktürü olup ısı uygulandığında kolaylıkla şekil alıp ürünü sarmaktadır. Reçel-konserve kutuları, su-meyve suyu şişeleri gibi ürünlerin shrink tekniği ile paketlenmesinde kullanılmaktadır.

PALET ÖRTÜSÜ

Polietilen ham maddesinden üretilen palet üzerine yerleştirilen ürünlerin bir arada kalması, dış etkenlerden korunması amacıyla kullanılan ambalaj malzemesidir.

 

Sarcina uzun ömürlü palet örtüsü ile ürünlerinizi 3 yıla kadar paletli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sarcina uzun ömürlü palet örtüsü, müşteri talebi üzerine 400 mikron kalınlığa kadar üretilmekte olup UV, AB (haşere önleyici) ve AF (terleme önleyici) katkılı olmaktadır.

PALET ÖRTÜSÜ UYGULAMASI:

Shrink Film
Palet üzerine yerleştirilen malzemelerin üzerine şapka geçirir gibi kaplanıp ısıl işlemle shrinklenerek kaplanması
Shrink Film
Bobinle üretilen shrink malzemesinin otomatik makine yardımıyla ürünün kaplanması

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve firmanıza özel teklifler için hemen formumuzu doldurun.