POLİETİLEN KÖŞEBENTLER

Sarcina polietilen köşebent, mobilya, cam, elektronik ürünler vb. sektörlerde ürün koruma amaçlı kullanılmak üzere sunulmaktadır. Darbe emici özellikleri sayesinde ekstra koruma sağlayan polietilen köşe koruyucular, hafiflikleri ve pratik kullanımlarıyla da öne çıkar.

Polietilen Köşebentlerimiz

Sarcina polietilen köşebent, mobilya, cam, elektronik ürünler vb. sektörlerde ürün koruma amaçlı kullanılmak üzere sunulmaktadır. Darbe emici özellikleri sayesinde ekstra koruma sağlayan polietilen köşe koruyucular, hafiflikleri ve pratik kullanımlarıyla da öne çıkar.Özellikle mobilyaların cam ve aynalı parçaları ile hafif darbelerden zarar görebilecek masif parçalar için polietilen köşebentler tercih edilmektedir. Oldukça esnek bir malzeme olması sebebiyle ürün kenar ve köşe korumada en ideal ambalaj malzemesidir.

 

Boyutları 200 santimetrelik profil uzunluğu ve 50*50 milimetre ya da 70*70 milimetre kanat genişliği seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınıza uygun modellere sahiptir. Tekrar tekrar kullanılabilmeleri sayesinde de avantajlı birer seçimdir.

POLİETİLEN KÖŞEBENTLERİN AVANTAJLARI

Polietilen Köşebentler
Sarcina polietilen köşebent ve köşe koruyucular mükemmel bir şekilde şok, darbe emilimi ve titreşim sönümleme özelliğine sahiptirler.
Polietilen Köşebentler
Esnek yapısı sayesinde oldukça kolay uygulanır.
Polietilen Köşebentler
Hafif olduğu için kolay bir şekilde taşınabilir ve uygulanabilir.
Polietilen Köşebentler
Taşınma ve depolanma sırasında oldukça az yer kaplamaktadır.
Polietilen Köşebentler
Hijyenik bir ambalaj malzemesidir, bakteri üremesine izin vermez.
Polietilen Köşebentler
Ekolojik bir üründür.
Polietilen Köşebentler
Sağladığı tüm bu faydalar yanında oldukça ekonomik bir ambalaj malzemesidir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve firmanıza özel teklifler için hemen formumuzu doldurun.