STREÇ FİLMLER

Çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar. Buna karşılık ısı uygulandığında küçülür ve gevşer.

Palet Streç Film

Değerli eşyalara teması önleyerek korunmasını sağlar.

Gıda Streç Film

Gıdaların tozlanmasını, ıslanmasını, bozulmasını önler.

Streç Filmler

Palet Streç Film

Palet streç film; malzemelerin korunması ve havayla etkileşim geçirerek bozulmasını engellemek amacıyla sararak saklanmasını sağlayan şeffaf bir üründür. Elastik (esneme-gerilme) özelliği sayesinde malzemeleri sararak korur.

 

Palet strecinin esneme, delinme direnci, statik deşarj ve yapışkanlık gibi kalitelendirme kriterleri vardır. Esneme payı normal bir üründe %300 civarındadır. Delinme direnci streç film ile sarılan ürünün darbeler karşısında ne kadar dayanıklılık göstereceğini belirlemede, yapışkanlıksa strecin sarılacak malzemeye yapıştırıcı malzeme yardımı olmadan sarılması konusunda önemlidir.

PALET STREÇ FİLM ÖZELLİKLERİ

PALET STREÇ FİLM ÇEŞİTLERİ

Palet streç filmi elastik ve ısıyla küçülüp gevşeyen plastik türevli bir malzemedir. Streçlenecek malzemenin büyüklüğüne ve ağırlığına göre dilimlenir (5 – 50 cm arası) ve kullanılacak alana en uygun metrajda sarımı yapılır.

Sarcina olarak palet streç filmi standardın dışında müşterinin talep ettiği uzunluğa göre de sarımını yapmaktayız.

 

Jumbo palet streç film (makine streci) olarak, 1500 metre ve müşteri isteğine göre daha uzun veya kısa metre sarımları da yapılmaktadır.

 

El tipi palet streci piyasada yaygın olarak 300m olarak bilinmektedir. 300 metre / 17 mikron palet streci masura hariç 2,35 kg gelmelidir. Sarcina olarak potansiyel müşterilerimize streç fiyat tekliflerini kg bazında kıyaslama yapmalarını önermekteyiz.

 

El tipi palet streci koli içinde 6 adettir. Sarcina olarak el tipi palet strecinde standart ürünümüz 2,2 kg’dır.
Hammadde ve döviz kuruna bağlı olmakla birlikte fiyat değişmektedir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve firmanıza özel teklifler için hemen formumuzu doldurun.

Streç Filmler

Gıda Streç Film

Gıdaların tozlanmasını, ıslanmasını, dış hava koşullarından etkilenerek bozulmasını önlemek amacıyla kullanılan bir streç film çeşididir.

 

Gıda streci günlük kullanıma uygun olarak standart ölçülerde ve endüstriyel kullanım için jumbo olarak üretilmektedir. Sarcina bünyesinde müşterinin istediği kalınlık, genişlik ve uzunlukta gıda streci üretimi yapılabilmektedir.

GIDA STRECİ ÖLÇÜLERİ

  Kalınlık Genişlik Sarım Uzunluğu Koli İçi Adet
Standart Gıda Streci 8 Mikron
9 Mikron
30 cm
45 cm
200-250-300 m 20 Adet
16 Adet

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve firmanıza özel teklifler için hemen formumuzu doldurun.