BASKILI BANT

Doğru paketlemenin ürünlerin değerini ve satışını arttırdığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Paketlerinizin size özgü olmasını sağlamanın bir çok yolu var bunlardan biri ve maddi en verimlisi firmanıza ya da ürününüze özgü baskılı koli bantları. Fiyat performans açısından en yüksek katkıyı sağlayan baskılı koli bandı ile paketleriniz taşınırken marka değeriniz de yukarıya çıkacak.

Baskılı Koli Bandı Özellikleri

Markalı bantlar; yüksek kalite yapışma gücüne sahip 1. kalite bantın altına baskı yapılarak üretilir. Kullanım şekli ve kuvvetli yapışma gücü altına yapılan baskı ile değişmez. 45mm, 50 mm, 60 mm, 67 mm ve 70 mm genişliklerde hotmelt tutkal teknolojisiyle istenilen uzunluklarda üretimi yapılabilir. Bu tür ürünler, düşük bütçeli reklam niteliği taşır ve marka bilinirliğini arttırır. Yapıştırıldığı yüzeylerde ürün çekiciliği oluşturarak, firma ve son tüketici arasında bilinçli iletişim oluşturur ve ürünün kolay bir şekilde pazarlanmasını sağlar. Markalı bant kullanan işletmeler rakipleriyle arasındaki farklılık oluşturarak daha kurumsal bir portföy oluşturmasına yardımcı olur.

 

Online ticaretin gün geçtikçe büyümesi baskılı bant ürünlerinin hem çeşitlenmesini hem de tüketimini önemli ölçüde arttırıyor. Özellikle diğer promosyon ürünlerine göre çok daha ekonomik olması kullanıcılar için logo baskılı koli bandı vazgeçilmez kılıyor.

NEDEN BASKILI KOLİ BANDI?

Baskılı Bant / Baskılı Koli Bandı / Markalı Bant

2 probleme tek çözüm

Gönderilerinizi firmanızın imzası niteliğindeki bir bant ile yaparak sadece marka bilinirliğinizi arttırmıyorsunuz. Bunun yanında paketleriniz için en önemli konulardan biri olan güvenli taşımacılığı da sağlamış oluyorsunuz.
Baskılı Bant / Baskılı Koli Bandı / Markalı Bant

Size özel mesajınız, logonuz ve sloganınızla markanızın fark edilmesini sağlayın

Artık bantlarınızı can sıkıcı kahverengi, şeffaf yapıştırıcılar olarak düşünmeyin, üzerinde istediğiniz mesajı verebileceğiniz bir fırsat olarak görün. Yeni yıl ya da bayram tebriği ile müşterilerinize özgü bir farklılaşma sağlayabileceğiniz gibi firma sloganınızla da farklılaşabilirsiniz. Elbette marka bilinirliğinizi paketlerinizin üzerindeki şerit logonuzla da tamamlamak en elverişli seçeneklerden. Özetle sınırınız hayal gücünüz…
Baskılı Bant / Baskılı Koli Bandı / Markalı Bant

Güvenlik ve kullanım bildirimlerine dikkat çekin

Baskılı bantlarınız ile ürünleriniz taşınırken dikkat edilmesi gereken noktaları vurgulayabilir, kullanıcı ve taşımacıların işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca hırsızlık ve benzeri olaylara karşı markanızın ürünlerinin de kolaylıkla ayırt edilebilmesini sağlar.
Baskılı Bant / Baskılı Koli Bandı / Markalı Bant

Baskılı kutulara göre çok daha düşük maliyet

Elbette yukarıda saydıklarımızın birçoğunu baskılı kutular ya da benzeri baskı çözümle ile de yapabilirsiniz ama bu amaçlar için harcayacak çok daha fazla paranız varsa. Markalı bantlar ile vereceğiniz mesajı ve arttıracağınız marka bilinirliğini bu tarz kutulara kıyasla çok daha ekonomik bir biçimde gerçekleştirirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve firmanıza özel teklifler için hemen formumuzu doldurun.

BASKILI KOLİ BANDI SİPARİŞ VE ÜRETİM SÜRECİ

Sarcina Endüstriyel Ambalaj olarak tüm baskılı koli bandı siparişlerinizi bekliyoruz. 45mm x 100 mt ve 45 mm x 800 mt makine bantları standart ölçü olarak kabul ederek minimum sipariş miktarlarını ve termin sürelerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı ölçülerdeki siparişleriniz için mutlaka iletişime geçiniz.

Ürün Ölçü Minimum Sipariş Teslim Süresi
2 renk baskılı 45mm x 100 mt 840 Adet 15 iş günü
2 renk baskılı 45mm x 800 mt 100 Adet 15 iş günü

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve firmanıza özel teklifler için hemen formumuzu doldurun.