Hakkımızda

Sarcina Ambalaj

Sarcina, ambalaj malzemeleri sektöründe öncü bir firma olarak, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Amacımız, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, işimize kattığımız değerle, yaratıcı, sürdürülebilir ve maliyet etkili ambalaj çözümleri tasarlayarak sizlere değer katmak ve sizlere en üstün ve en yenilikçi ambalaj çözümlerini sunmaktır.

 

Ürünlerinizin, en doğru, en güvenli ve en ekonomik ambalaj süreçleriyle müşterilerinize ulaştırılmasının siz müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyor, biz de bu bilinçle hareket ediyor ve portföyümüzü buna göre şekillendiriyoruz. Değerlerimiz arasında yaratıcılık, sürekli araştırma, geliştirme ve iyileştirme yer almaktadır. Sizlere en esnek ve hızlı çözüm ortaklığını sunarak, değişen ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, sürekli inovasyonla güncel kalırken, dinamizm ve sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.


Ambalaj konusunda her zaman daha iyi bir yol bulabileceğimize inanıyoruz. Sarcina olarak, sizinle uzun vadeli bir iş ortaklığı kurmayı amaçlıyor, sizlere her adımda destek olmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun ambalaj çözümlerini sunmak için sürekli olarak çalışıyor ve güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizi sizinle paylaşarak yolumuza devam ediyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • En yeni materyal trendlerini, ambalaj çözümlerini takip ediyoruz.
  • Firmanızı ziyaret ederek, ürün kullanımlarınızı analiz ediyor, size ve sisteminize özgü uygulama çözümleri üretiyoruz.
  • 1000’i aşkın ürün seçeneğimizi artan kalite standırmızla her gün genişletiyoruz.
  • Baskı grubumuz ile markanızın bilinirliğine destek oluyoruz.
  • En önemlisi sizleri dinliyoruz ki; siz bizleri, bizler çözümlerimizi, çözümlerimiz de sizlerin iş süreçlerini geliştirsin.
  • Dinamik iş süreçlerimizle ihtiyaçlarınız için hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Ambalaj, tarih boyunca ürünlerin daha kolay taşınması, daha iyi korunması, daha iyi saklanması ve daha iyi satılması için kullanıldı, günümüzde de aynı amaçla talep ettiğiniz bu ürünlere Sarcina olarak daha ekonomikdaha kolaydaha hızlı ve size özel çözümlerle erişiminizi sağlamak ana hedefimiz.

Vizyon

Vizyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını sunduğumuz yenilikçi çözümlerle benzersiz ve ileri bir vizyonla karşılamak, çevreyi koruyan ve sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunan lider ambalaj şirketlerinden biri olmaktır.

 

Müşterilerimize en ileri teknoloji ve sürdürülebilir ambalaj çözümlerini sunmak ve onlar için güvenilir bir iş ortağı olmak temel hedeflerimizdendir.

Misyon

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı, sürdürülebilir ve maliyet etkili ambalaj çözümleri tasarlamak, geliştirmek ve sunmaktır. Esnek ve hızlı çözüm ortaklığının öneminin farkında bir işletme olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli araştırma, geliştirme ve iyileştirme yapıyor ve size özel çözümler hazırlıyoruz. Bu süreçte, çevresel sürdürülebilirlik ve ekonomik fayda dengelerini koruyarak ambalaj sektöründe saygın ve güvenilir lider bir ambalaj firması olmak için sürekli inovasyon, dinamizm ve sorumluluk değerlerimizden asla ödün vermeden çalışıyoruz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve firmanıza özel teklifler için hemen formumuzu doldurun.