2022

AVRASYA AMBALAJ FUARI

Türkiye’de ambalaj sektörünün farklı kollarındaki üreticileri yurtiçi ve yurtdışından birçok katılımcıyla buluşturan Avrasya Ambalaj Fuarı ’nın 27.sini geride bıraktık. Ambalaj sanayisinden 1100’den fazla firmayı ağırlayan fuara 13.000’i uluslararası olmak üzere 72.000 ziyaretçi katıldı. 


Fuarda iş ortağımız CGP Coating Innovation ile beraber farklı sektörlerdeki firmaların lojistik ihtiyaçlarına çözümler sunan inovatif ürünlerimizi ziyaretçilerimizle buluşturduk. Gıda, boya, cam, inşaat, plastik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörden katılımcının ihtiyaçlarını dinleyip, ürünleri için en uygun çözümleri tartıştık.

FUAR BOYUNCA STANDIMIZDA:

CGP Coating Innovation’un Türkiye temsilcisi de Avrasya Ambalaj Fuarı 2022’de bizlerleydi ve ziyaretçilerimizin sorularını yanıtladı.

Kaydırmaz kağıt ürünlerinde dünya lideri konumunda olan Fransız CGP Coating Innovation ile olan iş birliğimizle müşterilerimize büyük mali avantajlar sağlayan, çevre dostu ve lojistik ihtiyaçlarına uygun farklı çözüm önerileri sunuyoruz. Sarcina Ambalaj olarak Avrupa’nın ambalaj ve paketleme standartlarını ülkemizin fabrikalarına ulaştıran bir şirket olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu uygulamayla Türkiye firmalarının ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği sunarken, ülkemizin dış ticaretine büyük fayda sağlayıp ilerlemesine destek olmayı amaçlıyoruz.

 

Sarcina Ambalaj olarak inovatif ürünleri sizlere buluşturmak, lojistik ve ekonomik sorunlarınıza beraber çözüm bulmak istiyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve/veya projenizle ilgili özel bir çalışma yapmak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bir sonraki Ambalaj Fuarı’nda görüşmek üzere.

Avrasya Ambalaj Fuarı'ndan Kesitler

Lojistik çözümlerimizi yerinizde deneyelim!