Kullanım Koşulları

Sarcina web sitesindeki her türlü yazı, belge, görüntü, video, ses ve resimlerin kullanımı tamamıyla Sarcina ® Endüstriyel Ambalaj Malzemeleri Sanayi Tanıtım Promosyon İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’a aittir. Bu bilgi ve belgelerin izinsiz olarak kopyalanması, üzerinde değişiklik yapılması, iletilmesi, yayınlanması ve kiralanması yasaktır.

Sarcina web sitesine ulaşımınız, kullanmanız ve site üzerinden bilgisayarınıza yükleyeceğiniz her türlü bilgi ve belgelerin bilgisayarınıza vereceği zarardan veya bilgisayarınıza bulaşabilecek virüs formatındaki zararlı programlardan dolayı Duran Doğan sorumlu tutulamaz.

Sarcina web sitesine, velileri ve vasilerinin izni olmaksızın 18 yaşından küçüklerin her türlü bilgi ve belge yüklemeleri veya iletmelerinden dolayı Sarcina sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Bildirimi

Sarcina site aracılığı ile site ziyaretçilerinin tarafına ilettiği formlardaki her türlü kişisel bilgileri üçüncü kişilere iletmez, satmaz, kiralamaz ve diğer başka şekillerde kullandırmaz. Kişisel bilgilerinize sadece ilgili ve yetkili Sarcina çalışanları erişebilirler. Bu bilgiler gerektiği durumlarda web sitesini daha etkin hale getirmek ve müşterileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için kullanılabilir.